Nasza oferta

O firmie
Nasza oferta

Jeszcze kilka lat temu nasza oferta skierowana byłaby tylko i wyłącznie do wyspecjalizowanych ośrodków odnowy biologicznej, których bazy znajdowały się głównie w hotelach, niejednokrotnie położonych daleko od miejskiego zgiełku. Kojarzone ze spokojem, pełne atrakcji miejsca do dnia dzisiejszego przyciągają rzeszę zwolenników SPA wypoczynku, korzystających z urządzeń oraz zabiegów kosmetyczno-relaksacyjnych.

Wielki wyścig o stworzenie jeszcze bardziej konkurencyjnej oferty SPA rozpoczął się. Każde centrum SPA pragnie posiadać własny, niepowtarzalny charakter, co niejednokrotnie jest ogromnie trudnym zadaniem. Jednak najtrudniejszym elementem okazało się zbudowanie oferty, która będzie w stanie odpowiedzieć na szybką reakcję rynku SPA.

Odpowiedzią na miejskie ośrodki SPA, które zdecydowanie wkroczyły w sferę świadczenia usług dla naszego ciała. Dzisiaj przy dużej świadomości rozwijania naszego wizerunku, chętnie korzystamy właśnie z miejskiego Day SPA. Wyposażone w urządzenia jakością nie odbiegającą od tych proponowanych przez hotelarzy, doskonale nadają się do wypełnienia naszego ograniczonego, podkreślam, czasu. Okazało się jednak, że Day SPA bardzo dobrze współpracuje z grupami hotelowymi. Pośrednio są reklamą usług wcześniej dostępnych tylko we wspomnianych hotelach. Upowszechniają je i stymulują rozwój.

W rezultacie na rynku utworzyły się dwie gałęzie odnowy, a mianowicie Day SPA oraz oferowana głównie przez hotele linia SPA Wellness. Okazało się, że nic nie jest w stanie zastąpić odpoczynku w hotelu SPA Wellness połączonego z pięknym krajobrazem. Natomiast w przypadku Day SPA, jesteśmy w stanie zregenerować siły utracone poprzez intensywnie spędzony dzień, na przykład w pracy, i zadbać również o zdrowie.

Oczywiście hotelowe bazy SPA oraz miejskie SPA z uwagi na swój charakter muszą dostosować swoje warunki techniczne i usługowe do swoich grup docelowych. Nie łatwym zadaniem jest rozgraniczenie działalności i dostosowanie urządzeń odpowiadających danej grupie. Tutaj właśnienie jest czas na kontakt z naszą firmą, gdzie proponowane usługi oraz urządzenia pozwolą zyskać nie tylko marketingowo, ale również finansowo.

Powiemy Państwu jak podnieść prestiż obiektu oraz jakie urządzenia poszukiwane są przez dzisiejszego klienta. Odpowiemy na pytanie Kiedy ? i Co kupić ? - gdyż rodzaj inwestycji jest najważniejszy i wymaga elementarnej oceny oraz wcześniejszego przygotowania.